Program och resultat - Torsdag Uppdaterad: 20-01-23 15:28
Lundbystrand 1
Lundbystrand 2
Lundbystrand 3
Lundbystrand 4

Lundbystrand 1

Nr Klass Serie Tid Hemmalag Bortalag Resultat
01000
01012
01004
01016
01020
01008
02001
02002
02009
02010
02013
02015
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
Grupp A
Grupp E
Grupp B
Grupp F
Grupp G
Grupp C
1/8
1/8
1/4
1/4
Semi
Final
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
Fridaskolan 1
Önneredsskolan 6C
Klarebergsskolan 6 C
Klarebergsskolan 6 E
Djupedalskolan 6 Rosa
Änglagårdsskolan Danm
Fridaskolan 1
Önneredsskolan 6C
Fridaskolan 1
Änglagårdsskolan Danmark
Fridaskolan 1
Djupedalskolan 6 Rosa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Stenkulan 6B
Sinntorpsskolan 6:3
Önneredsskolan 6A
Streteredsskolan 6 AB
Klarebergsskolan 6 D
Bergums skola åk 6
Fenestra Nya Hovås 6AB
Strandskolan Åk 6
Strandskolan Åk 6
Djupedalskolan 6 Rosa
Djupedalskolan 6 Rosa
Klarebergsskolan 6 C
11
2
4
4
2
3
5
1
7
2
2
5
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
2
2
2
0
6
2
4
3
4

 

Lundbystrand 2

Nr Klass Serie Tid Hemmalag Bortalag Resultat
01021
01009
01001
01013
01005
01017
02004
02003
02012
02011
02014
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
Grupp H
Grupp D
Grupp A
Grupp E
Grupp B
Grupp F
1/8
1/8
1/4
1/4
Semi
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Landvetterskolan Åk 6
Klarebergsskolan 6A
The English School MO
Furulunds skola 6 AB
Balltorpsskolan 6A
Eklandaskolan 6 A
Djupedalskolan 6 Rosa
Änglagårdsskolan Danmark
Skånhällaskolan Röd
Klarebergsskolan 6 C
Klarebergsskolan 6 C
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Fenestra Nya Hovås 6A
Strandskolan Åk 6
Fridaskolan 1
Önneredsskolan 6C
Klarebergsskolan 6 C
Klarebergsskolan 6 E
Balltorpsskolan 6A
Klarebergsskolan 6 E
Landvetterskolan Åk 6
Eklandaskolan 6 A
Skånhällaskolan Röd
3
1
1
1
0
3
9
4
5
4
5
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
9
4
3
2
1
1
0
2
3

 

Lundbystrand 3

Nr Klass Serie Tid Hemmalag Bortalag Resultat
01018
01006
01022
01010
01002
01014
02005
02006
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
Grupp G
Grupp C
Grupp H
Grupp D
Grupp A
Grupp E
1/8
1/8
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
Hallenskolan Åk 6
Lindåsskolan 6B
Victoriaskolan
Skånhällaskolan Röd
Stenkulan 6B
Sinntorpsskolan 6:3
Klarebergsskolan 6 C
Eklandaskolan 6 A
-
-
-
-
-
-
-
-
Djupedalskolan 6 Rosa
Änglagårdsskolan Danm
Landvetterskolan Åk 6
Klarebergsskolan 6A
The English School MO
Furulunds skola 6 AB
Klarebergsskolan 6 D
Bergums skola åk 6
0
0
2
8
2
1
5
1
-
-
-
-
-
-
-
-
3
5
6
0
1
1
0
0

 

Lundbystrand 4

Nr Klass Serie Tid Hemmalag Bortalag Resultat
01003
01015
01019
01007
01023
01011
02008
02007
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
SKL
Grupp B
Grupp F
Grupp G
Grupp C
Grupp H
Grupp D
1/8
1/8
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
Önneredsskolan 6A
Streteredsskolan 6 AB
Klarebergsskolan 6 D
Bergums skola åk 6
Fenestra Nya Hovås 6A
Strandskolan Åk 6
Landvetterskolan Åk 6
Skånhällaskolan Röd
-
-
-
-
-
-
-
-
Balltorpsskolan 6A
Eklandaskolan 6 A
Hallenskolan Åk 6
Lindåsskolan 6B
Victoriaskolan
Skånhällaskolan Röd
Stenkulan 6B
Sinntorpsskolan 6:3
2
2
4
2
1
1
6
6
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
4
1
1
4
0
1

 


MatchMaker 1.1.7 - Copyright (c) 1999-2009 Mosquito Systems