Lag
Backatorpsskolan 6A (SK - Grupp 103)
Backatorpsskolan 6B (SK - Grupp 101)
Bagaregårdsskolan 6A (SK - Grupp 1)
Balltorpsskolan 6A (SK - Grupp 107)
Balltorpsskolan 6A (SKL - Grupp B)
Balltorpsskolan 6B (SK - Grupp 105)
Bergums skola åk 6 (SK - Grupp 3)
Bergums skola åk 6 (SKL - Grupp C)
Bjurslättsskolan 6A (SK - Grupp 7)
Bjurslättsskolan 6B (SK - Grupp 5)
Brandströmska skolan 6 (SK - Grupp 2)
Bräckeskolan VIT (SK - Grupp 102)
Djupedalskolan 6 Rosa (SKL - Grupp G)
Djupedalskolan 6 Rosa (SK - Grupp 4)
Djupedalskolan 6 Svart (SK - Grupp 2)
Eklandaskolan 6 A (SKL - Grupp F)
Eklandaskolan 6A (SK - Grupp 6)
Eklandaskolan 6B (SK - Grupp 8)
Eklandaskolan 6C (SK - Grupp 4)
Fenestra Nya Hovås 6AB (SK - Grupp 101)
Fenestra Nya Hovås 6AB (SKL - Grupp H)
Fenestra Nya Hovås 6C (SK - Grupp 108)
Fenestra Nya Hovås 6D (SK - Grupp 106)
Fenestra St Jörgen 6A (SK - Grupp 104)
Fenestra St Jörgen 6B (SK - Grupp 106)
Frejaskolan 6A (SK - Grupp 3)
Frejaskolan 6B (SK - Grupp 1)
Fridaskolan 1 (SKL - Grupp A)
Fridaskolan 1 (SK - Grupp 101)
Fridaskolan 2 (SK - Grupp 108)
Frölundaskolan F-6 A (SK - Grupp 6)
Frölundaskolan F-6 B (SK - Grupp 9)
Furulunds skola 6 AB (SKL - Grupp E)
Furulunds skola 6AB (SK - Grupp 5)
Glasbergsskolan Lirarna (SK - Grupp 103)
Guldhedsskolan 6B (SK - Grupp 103)
Hallenskolan Åk 6 (SK - Grupp 107)
Hallenskolan Åk 6 (SKL - Grupp G)
Herrgårdsskolan 6A (SK - Grupp 9)
Jättestensskolan (SK - Grupp 105)
Katolska Skolan 6B (SK - Grupp 102)
Klarebergsskolan 6 C (SKL - Grupp B)
Klarebergsskolan 6 D (SKL - Grupp G)
Klarebergsskolan 6 E (SKL - Grupp F)
Klarebergsskolan 6A (SKL - Grupp D)
Klarebergsskolan 6A (SK - Grupp 104)
Klarebergsskolan 6B (SK - Grupp 4)
Klarebergsskolan 6C (SK - Grupp 2)
Klarebergsskolan 6D (SK - Grupp 7)
Klarebergsskolan 6E (SK - Grupp 6)
Kvibergsskolan Gamma 6 (SK - Grupp 106)
Landvetterskolan Åk 6 (SK - Grupp 108)
Landvetterskolan Åk 6 (SKL - Grupp H)
Lindåsskolan 6A (SK - Grupp 105)
Lindåsskolan 6B (SKL - Grupp C)
Lindåsskolan 6B (SK - Grupp 103)
Lindåsskolan 6C (SK - Grupp 101)
Långedragsskolan 6K (SK - Grupp 104)
Lövgärdesskolan 6 X (SK - Grupp 10)
Lövgärdesskolan 6A (SK - Grupp 8)
Lövgärdesskolan 6B (SK - Grupp 9)
Montessoriskolan Floda säteri (SK - Grupp 8)
Nygårdsskolan 6A (SK - Grupp 105)
Nygårdsskolan 6B (SK - Grupp 1)
Rudolf Steinerskolan 6 (SK - Grupp 7)
Sinntorpsskolan 6:1 (SK - Grupp 5)
Sinntorpsskolan 6:2 (SK - Grupp 3)
Sinntorpsskolan 6:3 (SKL - Grupp E)
Sinntorpsskolan 6:3 (SK - Grupp 10)
Skånhällaskolan Blå (SK - Grupp 2)
Skånhällaskolan Röd (SK - Grupp 4)
Skånhällaskolan Röd (SKL - Grupp D)
Skårsskolan BLÅ (SK - Grupp 102)
Skårsskolan Grön (SK - Grupp 107)
Solbackeskolan 6C (SK - Grupp 10)
Stenkulan 6A (SK - Grupp 6)
Stenkulan 6B (SKL - Grupp A)
Stenkulan 6B (SK - Grupp 9)
Strandskolan Åk 6 (SK - Grupp 104)
Strandskolan Åk 6 (SKL - Grupp D)
Streteredsskolan 6 ABC (SKL - Grupp F)
Streteredsskolan 6ABC (SK - Grupp 106)
The English School 6AB (SK - Grupp 10)
The English School MO (SKL - Grupp A)
The English School MO (SK - Grupp 1)
Torpaskolan 6A (SK - Grupp 3)
Torpaskolan 6B (SK - Grupp 108)
Tångensskolan 6A (SK - Grupp 101)
Victoriaskolan (SKL - Grupp H)
Victoriaskolan Åk 6 (SK - Grupp 8)
Änglagårdsskolan Danmark (SKL - Grupp C)
Änglagårdsskolan Danmark (SK - Grupp 7)
Ängåsskolan 6A (SK - Grupp 103)
Önneredsskolan 6A (SK - Grupp 102)
Önneredsskolan 6A (SKL - Grupp B)
Önneredsskolan 6B (SK - Grupp 107)
Önneredsskolan 6C (SK - Grupp 105)
Önneredsskolan 6C (SKL - Grupp E)